Rehberim Güvende

Verimlilik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 20.7 MB
  • Version 2.0
  • Dil Türkçe
  • Firma TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.
Güven içerisinde rehberinizi yedeklemek için Rehberim Güvende mobil uygulamasının seçeneklerini kullanın.

Cep telefonunuzun kaybolması, bozulması ya da yeni bir telefona geçiş aşamasında en zor olan durumlardan biri de rehberi baştan tazelemektir. Bu gibi durumlara karşı TT Mobil İletişim Hizmetleri tarafından geliştirilen Rehberim Güvende mobil uygulamasından yararlanabilirsiniz. Uygulamamız akıllı cep telefonunuzda yer alan mevcut rehberinizi eksiksiz bir şekilde yedekleyerek daha sonra tekrar cep telefonunuza indirmenize imkan sağlıyor.

Yedekleme işlemi güncel tutarsanız yeni eklenen numaraları da kaybetmeden geri kazanabilirsiniz. Uygulamamız cep telefonunuzda çok küçük bir alanı kaplamakta birlikte kullanımı da oldukça kolaydır. Sizde Rehberim Güvende mobil uygulamasını kullanarak rehberinizi güven içerisinde yedekleyin. Uygulamayı kullanmak için iOS  akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirmeniz yeterlidir. Herhangi bir kayıt işlemi gerekmeden yedekleme işleminizi yapabilirsiniz. 

Telefonunuzdan silinen her hangi bir numarayı tekrar uygulamanızdan geri elde edebilirsiniz. Rehberinizi yedeklerken aynı zamanda rehberde bulunan kişilere dair e-psta adresi, wep adresi bilgileri ya da kişisel notlarda yedeklenir. Kişinin hiç bir bilgisi kaybolmadan yedeklenir. Bu bilgilerin kaybolmaması için sizde rehberinizi ve rehberinizde bulunan kişilerin özel bilgilerini Rehberim Güvende uygulaması ile güvenle saklayabilirsiniz.

uygulamayı kullanmak için hiçbir kayıt, üyelik ya da aktivasyon işlemine gerek yoktur. İndirdiğiniz anda kullanmaya başlayabilir ve aynı zamanda otomatik hatırlatma özelliği ile aylık veya haftalık yedekleme yapabilir böylece rehberinizin en güncel yedeğine dilediğiniz anda ulaşabilirsiniz. 

Rehberim Güvende indir
DİĞER SÜRÜMLER